Rõõmuküpsis kutsudele

Rõõmuküpsis kutsudele Vegan

Rõõmuküpsis kutsudele Vegan.

Need koeramaiused on loodud soovist oma lemmikute tervist toetada ja heaolu parandada ravimtaimedega.

Käsitöö taimsed koeraküpsised on valmistatud Eestimaa mahe toorainest ja ravimtaimedest, naturaalne tervislik preemia ja hea vahepala Sinu karvasele sõbrale.

Koostis: toortatrajahu, kanepimass, angervaks, nõges, linaseemned, vesi.
Energiasisaldus: 448 kcal/ 100 g

Toortatar on Eesti supertoit, tuntud kui väekas ravimtaim paljude maade rahvameditsiinis. Tänu oma rikkalikule koostisele on tatral väga palju suurepäraseid farmakoloogilisi ja ravivaid omadusi. Näiteks toniseerib, suurendab lihasjõudu, vastupidavust; soodustab organismi puhastumist, pidurdab bakterite paljunemist, parandab ainevahetust, seedimist; tugevdab põletikuvastaseid protsesse; takistab allergia teket.

Kanepimass on hea vitamiinide ja mineraalide allikas, on Omega 3 ja 6 rasvhapete, klorofülli ja toitaineterikas. Koostises paksem sademega kanepiõli (Omega 3 ja E-vitamiin) ja kanepijahu (valgud ja mineraalained). Omega rasvhapped on kasulikud nahale ja karvastikule, toetab liigeste tervist ning aitab vältida allergiat.

Angervaks – looduse vägi. Taime häid raviomadusi tunti juba Vana-Kreekas, kus angervaksa õitest ja lehtedest droogiga raviti põletikust vaevatud liigeseid. Taim sisaldab rohkesti parkainet, eeterlikku õli, C-vitamiini, glükosiidi spireiini, kollast värvainet. Eeterlikus õlis on ohtralt salitsüülaldehüüdi ja salitsüülhappe estreid. Angervaks tugevdab ja toetab seedesüsteemi tasakaalu, vähendab valusid liigesepõletiku korral, aitab sügelevate nahaekseemide, nõrga sooletegevuse puhul. Toimib immuunsüsteemi tugevdavalt.

Nõges – võimas eestimaine ravimtaim. Lehtedes palju mineraalaineid (raud, kaltsium, räni, kaalium, magneesium, fosfor, tsink, seleen) ja palju vitamiine. Omadustelt allergianähtude leevendaja, verd tugevdav ning ainevahetust korrastav, on hea üldise toonuse tõstmiseks ja haiguste ennetamiseks.

Linaseemned  turgutavad ja tugevdavad.Linaseemnete bioloogiline väärtus ravimtoiduainena seisneb peamiselt selles, et nendes leidub rohkestiasendamatuid rasvhappeid, valku, lima- ja kiudaineid, liht- ja liitsuhkruid, karoteene, A-, B-, E-, D- PP- ja F-vitamiini, vähivastaseid ja muid väärtuslikke aineid. Tänu oma erilisele koostisele on seedekulglat tervendava toimega.

Energiasisaldus 100g/ 448 kcal

Rasv 100g/ 19,29 g

Süsivesikud 100g/ 52,5 g

Valk 100g/ 16,22 g

Hind: 8.90 EUR pakk
Netokaal: 350 grammi